Už je to dlouho, co jsi se svým PUBG týmem hrál o zajímavé ceny? Tak se neváhej registrovat do Niceboy ORYX PUBG Squad Cupu a zastřílej si se svými přáteli o prizemoney v celkové výši 15 000 Kč a skvělou optickou herní myš Niceboy ORYX M300 Duke! Turnaj začíná už 18. října a kvalifikační brány jsou právě teď otevřeny.

Nemůžeš se zúčastnit? Nevadí! Všechny hrací dny budou streamované a do komentátorského křesla usedne ostřílený hráč a známý streamer Martin "spajKK" Beneš. Taky pro diváky je připravená soutěž, a to o luxusní herní sluchátka Niceboy ORYX X300, které každý hrací den získá jeden z vás.

Formát turnaje

Niceboy ORYX PUBG Squad Cup se bude skládat ze dvou kvalifikací a Grand Finále. První kvalifikační den se odehraje 18. října a druhý kvalifikační den následuje 25. října. Každá kvalifikace bude rozdělena do 2 balíků a odehraje se 5 map (Erangel a Miramar).

Z každého balíku postupují 4 nejlepší týmy (celkově tedy 8) do Grand Finále, které se odehraje 1. listopadu.

Sleduj turnaj na twitch.tv/spajkk a vyhraj herní sluchátka!

Každý hrací den Niceboy ORYX PUBG Squad Cupu se můžete těšit na živý přenos se zkušeným PUBG gamerem a streamerem SpajKKem přímo na jeho twitch kanále.

Během streamu se bude soutěžit o herní sluchátka Niceboy ORYX X300 s prostorovým 7.1 zvukem, nastavitelným hlavovým mostem a flexibilním mikrofonem!

Zaregistruj svůj tým do turnaje už teď!

Už nyní otvíráme registrace do první kvalifikace, která se odehraje 18. října, tak se nezapomeň přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla turnaje: ZDE

Odměny pro nejlepší týmy

Nejlepší 3 týmy si v Grand Finále Niceboy ORYX PUBG Squad Cupu mohou vystřílet lákavé prizemoney v celkové hodnotě 15 000 Kč a skvělé optické herní myšky.