Další turnaj v oblíbené battle royale hře PlayerUnknown's Battleground je tady! Registruj se s týmem do uRage PUBG Squad Cupu a zahraj si o vysoké prizemoney v celkové výši 15 000 Kč. Kvalifikace se spouští už 8. listopadu, tak rozhodně neváhej.

Celý turnaj bude možné živě sledovat na streamu twitch.tv/spajkk. V komentátorském křesle zasedne zkušený PUBG hráč a oblíbený streamer Martin "spajKK" Beneš. Ale také diváci si přijdou na své. Během každého hracího dne se bude soutěžit o herní sady myší + klávesnic uRage přímo na streamu, které získá vždy jeden z diváků.

Formát turnaje

uRage PUBG Squad Cup se bude skládat ze dvou kvalifikací a Grand Finále.

První kvalifikační den se odehraje 8. listopadu a druhý kvalifikační den následuje 15. listopadu. Každá kvalifikace se hraje formátem BO4 a bude rozdělena do 2-3 balíků. Odehrají se čtyři mapy (Miramar, Miramar, Erangel, Erangel).

V případě 3 balíků postupují z každého balíku TOP 2 týmy + další 2 týmy, které mají nejlepší počet bodů na třetím místě z balíků. Pokud kvalifikační kolo bude rozděleno do 2 balíků, tak postupují 4 nejlepší týmy.

Osmička nejlepších týmů se utká v Grand Finále, které se odehraje formátem BO5 v neděli 22. listopadu.

Sleduj turnaj na twitch.tv/spajkk a vyhraj herní set!

Každý hrací den uRage PUBG Squad Cupu se můžete těšit na živý přenos se zkušeným PUBG hráčem a streamerem SpajKKem přímo na jeho twitch kanále.

Během streamu se bude soutěžit o optické herní myši uRage Morph 5 s pěti výměnnými kryty a herní semi-mechanické klávesnice uRage Exodus 700 s RGB podsvícením. Tuhle našlapanou herní sadu vždy na každém streamu vyhraje jeden náhodný sledující.

Zaregistruj svůj tým do turnaje už teď!

Už nyní otvíráme registrace do první kvalifikace, která se odehraje 8. listopadu, tak se nezapomeň přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla turnaje: ZDE

Odměny pro nejlepší týmy

Nejlepší 3 týmy si v Grand Finále uRage PUBG Squad Cupu mohou vystřílet lákavé prizemoney v celkové hodnotě 15 000 Kč.

  • 1. místo: 9 000 Kč/tým
  • 2. místo: 4 000 Kč/tým
  • 3. místo: 2 000 Kč/tým