Další podzimní turnaj v populární hře s raketovými autíčky a fotbalovým míčem je tady! Predator 3v3 Cup ve hře Rocket League se spouští už 15. listopadu, tak se neváhej s partou kámošů zaregistrovat, ať si můžeš zahrát o prizemoney v celkové výši 10 500 Kč. Nebude chybět ani stream všech zápasů na twitch kanále twitch.tv/cuky222, které budou komentovat zkušení Rocket League hráči Cuky, StormPPC a Neonstar.

Formát turnaje

Predator Cup ve hře Rocket League se skládá ze čtyř kvalifikací a Grand Finále.

Čtyři kvalifikace proběhnou od 15. listopadu do 6. prosince a odehrají se formátem single elimination bracket. Z každé kvalifikace postoupí nejlepší 2 týmy do Grand Finále (celkově tedy 8 týmů).

Grand Finále se spustí 13. prosince. V něm budou týmy rozděleny do dvou skupin po čtyřech, kde se týmy utkají každý s každým jednou. Z každé skupiny postoupí TOP 2 týmy do play-off, které se odehraje opět klasickým single elimination pavoukem.

Sleduj stream Predator 3v3 Cupu ve hře Rocket League

Každý hrací den turnaje se můžeš těšit na živý přenos se zkušenými a oblíbenými Rocket League hráči Cukym, StormPPC a Neonstarem na twitch.tv/cuky222.

Zaregistruj svůj tým do turnaje už teď!

Už nyní otvíráme registrace do kvalifikací tak se nezapomeň přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:

Pravidla turnaje: ZDE

Vyhraj lákavé odměny

Nejlepší 3 týmy si z Grand Finále Predator 3v3 Cupu ve hře Rocket League mohou odnést lákavé prizemoney v celkové hodnotě 10 500 Kč.

  • 1. místo: 6 000 Kč/tým
  • 2. místo: 3 000 Kč/tým
  • 3. místo: 1 500 Kč/tým