Nemilosrdné souboje s hrdiny a pořádnou dávkou adrenalinu na rozsáhlém bojišti můžete zažít pouze v Apex Legends. Když se ale přidá lákavá odměna, tak bitvy mají hned ještě větší grády. Proto se neváhejte zaregistrovat do připravovaného CZC.cz turnaje ve hře Apex Legends, který proběhne 26.11  a zahrajte si o odměnu v podobě voucherů do internetového obchodu CZC.cz v celkové hodnotě 12 300 Kč. Celý turnaj se bude taky živě vysílat na twitchi CZC.cz.

Formát turnaje

CZC.cz turnaj v Apex Legends se skládá z turnaje, který se odehraje na turnajových custom serverech. Turnaj proběhne 26.11. Turnaj se bude skládat z X lobby (20 týmů - jeden tým má 3 hráče).
Zápas se odehraje na 6 mapách a podle bodování se určí vítěz.

Zaregistruj se už nyní!

Právě otvíráme registrace do turnaje, tak se nezapomeňte přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:​

Vyhraj skvělé odměny

Nejlepších 6 týmů si z turnaje odnese hodnotné vouchery pro nákup v eshopu CZC.cz v celkové hodnotě 12 300 Kč.

  • 1. místo: 3x 1400 Kč voucher CZC.cz
  • 2. místo: 3x 1000 Kč voucher CZC.cz
  • 3. místo: 3x 800 Kč voucher CZC.cz
  • 4. místo: 3x 500 Kč voucher CZC.cz
  • 5. místo: 3x 300 Kč voucher CZC.cz
  • 6. místo: 3x 100 Kč voucher CZC.cz

Sleduj na twitch.tv/czctv

Všechny hrací dny budou živě streamované. Pokud se nemůžeš zúčastnit, staň se součástí turnaje alespoň jako divák a fandi oblíbenému týmu.

Trénuj v CZC.cz Cupu třeba na ALGS

Apex Legends Global Series je svátkem esportu pro všechny Apex Legends hráče. Letos se ho navíc historicky poprvé mohou zúčastnit také hráči na konzolích.