Vyberte si svého oblíbeného hrdinu a staňte se pány bojiště Apex Legends. S pořádnou odměnou budou boje ještě intenzivnější. Neváhejte se zaregistrovat do připravovaného CZC.cz turnaje ve hře Apex Legends, který proběhne 19. února a 2. dubna a zahrajte si o odměnu v podobě voucherů do internetového obchodu CZC.cz v celkové hodnotě 7 200 Kč. Celý turnaj se bude taky živě vysílat na twitchi CZC.cz.

Formát turnaje

CZC.cz turnaje v Apex Legends se odehrají na turnajových custom serverech. První odstartuje už 19. února, a proto neváhejte s registrací. Další souboje se pak odehrají 2. dubna. Turnaje se budou skládat z lobby s 20 týmy (tým má 3 hráče).

Zápasy se odehrají na 6 mapách a podle bodování se určí vítěz.

Zaregistruj se už nyní!

Právě otvíráme registrace do turnaje, tak se nezapomeňte přihlásit!

K registraci je potřeba si založit Grunex účet na našem webu (je to zdarma a zabere to pár sekund), přidat jméno ze hry do svého Grunex profilu a poté se zaregistrovat do turnaje zde:​

Odměny pro nejlepší

V CZC.cz turnajích Apex Legends si nejlepších šest týmů odnese skvělou odměnu v podobě voucherů do internetového obchodu CZC.cz.

  • 1. místo: 3x 800 Kč voucher na nákup na CZC.cz
  • 2. místo: 3x 600 Kč voucher na nákup na CZC.cz
  • 3. místo: 3x 400 Kč voucher na nákup na CZC.cz
  • 4. místo: 3x 300 Kč voucher na nákup na CZC.cz
  • 5. místo: 3x 200 Kč voucher na nákup na CZC.cz
  • 6. místo: 3x 100 Kč voucher na nákup na CZC.cz

Sleduj živě na twitch.tv/czctv

Oba turnaje budou živě streamované. Pokud se nemůžeš zúčastnit, staň se součástí turnaje alespoň jako divák a fandi oblíbenému týmu.