SteelSeries PUBG Regional Cup startuje už v sobotu a my se můžeme těšit na napínavou Bo7 sérii, ve které se střetnou hráči ze všech koutů republiky reprezentující jednotlivé kraje. Nedávno jsme si představili kapitány. Ti nám prozradili jak moc si v souboji regionů věří na výhru. Dnes nadešel ten správný čas představit si kompletní složení všech týmů. Do koho nakonec vložili kapitáni svoji důvěru?

Celý turnaj bude živě vysílán na twitch.tv, budete ho moci sledovat na kanále Nikolai "Mazarini" Lazarev. Přímo v živém vysílání vylosujeme diváckou soutěž o herní podložku SteelSeries QcK+.

Ve formátu Squad FPP prověří svoje schopnosti patnách týmů ze všech regionů České republiky, které doplní reprezentace Slovenska. Turnaj bude jednodenní a uskuteční se už 13.4. Půjde o první turnaj na Grunexu, který se odehraje s novým kompetitivním bodováním tak, jak ho nově znáte z velkých PUBG turnajů. Odehraje se jedno lobby formátem Bo7

 

TheCobra

legenden_-, humliK1337, BDS_Fukmik


Odstrelovac

Wany_, jANYY, GRS_Twinz


JustDave

Hunnted, Swaglando, HAMMER_dEfault


L0LAN

Zidi_, NR_eriz, 11speedy11


FreeZeWithMe

BDS_Hante, Shadee_, kojotinsk


sundej_boty

FreeKill_, EXT_Hawki, GRS_Frodbal


elwzoy

Trakt0r, zderA-, steeKing


Yabadaba

M1st1ck, Venyfo, NBX_aveiRik


StanleyPotato

Arican, DarseiD, nEophyte_filispn


Cudri_XT

Nepik_, KomiaX, RNG_Klimson


PiXeL1K

Precla, LukeeV, EXLA_NIKSTAR


Pablitos

Jackuobo, GRS_Madis, Battlestrong


Zampeek

sT4mZ, NeonCZ, SquirtLex


oKKo

Libuska, Joganeir, FrodoTriceps


seniks

Gargi_, SaiNs-, GRS_Crowley


RedgieBeardo

Romcekk, dodiiikkk, EXT_arSHO


Sleduj stream na twitch.tv a vyhraj herní podložku SteelSeries QcK+!

O profesionální komentář se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a Martin spajKK Beneš. Zasoutěžit si zde budeš moci o parádní herní podložku SteelSeries QcK+, stačí být aktivní na našich sociálních sítích a na streamu v den turnaje.

Co si odnesou hráči vítězných regionů?

Na vítězný tým čekají parádní herní sluchátka SteelSeries Arctis 5 s ultralehkým designem a praktickým mikrofonem doplněné o herní podložku SteelSeries QcK+ PUBG Miramar Edition.

Tým na druhém místě se může těšit na vysoce kvalitní herní myš SteelSeries Rival 310 s 1:1 Esport optickým senzorem TrueMove3. Odměněn bude také herní podložkou SteelSeries QcK+ PUBG Erangel Edition.

 

Zajímají tě novinky, zajímavosti z PUBG? Dej lajk na facebook.com/PUBG.Komunita
Nebo snad hledáš hráče a chceš se pravidelně chlubit svými killy?
Připoj se k FB Skupině facebook.com/groups/PUBG.Komunita

 

Každou sobotu PUBG turnaj na našem webu!