EU LCS Summer 2017 - čtvrtfinále

EU LCS Summer 2017

Čtvrtfinále

Ve čtvrtfinále se mezi sebou střetli Unicorns of Love a Misfits a ve druhém souboji G2 se Splyce. Sobotní duel mezi UoL a Misfits byl velice rychlý, proběhly pouze 3 hry. To v neděli, v zápase mezi G2 a Splyce, bylo k vidění všech 5 her. A kdo nakonec postoupil do semifinále?

8. týden / 9. týden / 10. týden

Pravidla a soupisky týmů

Unicorns of Love

 

Misfits

0:3

Unicorns of Love měli možnost postoupit až do semifinále, ale H2K jim zkazili plány, a tak museli Unicorns projít čtvrtfinálem. Tam na ně čekali Misfits. Misfits začali dobře, když nabrali pár killů. Unicorns sice rychle pushovali, ale Misfits díky zabití barona získali převahu a potom co, marksman Misfits Hans Sama získal v teamfightu pentakill, dotáhli Misfits první hru do vítězného konce. Druhá hra byla podobná, Misfits získali převahu hned zezačátku a Unicorns of Love už se nedokázali dostat zpátky do hry. Třetí hru začali Misfits velice dobře, když v 7. minutě získali draka. Dále pak pokračovali jak v minulých hrách a opět vyhráli a postoupili do semifinále, kde narazí na Fnatic.


G2

 

Splyce

3:2

G2 v minulé sezóně naprosto dominovali, avšak v téhle sezóně to už bylo horší. Ve skupině A skončili na druhém místě za Fnatic, a proto si museli jít zahrát čtvrtfinále. Hned první hra byla velice vyhrocená a trvala 50 minut. Na začátku šli Splyce lehce do vedení, potom ale G2 obrátili a začali vyhrávat. Získali barona a dokázali zničit i inhibitor. Splyce se ale nedali a i oni získali barona. Všechno se rozhodlo v závěrečném teamfightu, který dokázali vyhrát Splyce, poté zničili i nepřátelský nexus. Porážka nakopla G2, kteří ve druhé hře předvedli neskutečný výkon a rychle vyhráli. O to se snažili Splyce ve třetí hře, když překvapili a rychle získali barona. G2 se ale nedali a díky získanému ACE obrátili hru a vyhráli. Ve čtvrté hře se dlouho nic moc nedělo. Splyce kolem 25. minuty zabili draka a barona a šli do vedení. G2 se to ještě snažili obrátit, když poté získali barona, ale už to nedokázali. Splyce srovnali na 2:2. A přišla poslední a nejzajímavější hra, která trvala 52 minut. Splyce se dostali do hry, když vyhráli teamfight, G2 ale rychle odpověděli získáním barona. G2 poté získali barona ještě jednou a po vyhraném teamfightu už dokázali zničit nexus a zajistit si postup do semifinále, kde narazí na H2K.


Stream můžete sledovat na našem webu.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášený. Přihlaste se na svůj Grunex účet nebo si založte nový.

Načítám komentáře...

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace